Od 1 października 2023 roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych pacjentów do nowo otwartej Poradni Neurologicznej przy ul. Medycznej 8 w Płocku. Poradnia ta zapewni kompleksową opiekę medyczną w dziedzinie neurologii w ramach usług finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Będą to świadczenia pierwszorazowe, kontynuacje leczenie w zakresie neurologii oraz diagnostyka onkologiczna związaną z neurologią.

Rejestracja Poradnii Neurologicznej przy ul. Medycznej 8 będzie czynna codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00, aby zapewnić pacjentom wygodny dostęp do specjalistycznej opieki zdrowotnej. Zapisy na wizyty są możliwe telefonicznie pod numerami: 243619044 lub 609019189, jak również osobiście w rejestracji poradni, znajdującej się na parterze budynku przy ul. Medycznej 8 (wejście od strony ul. Dybowskiego).

Poradnia Neurologiczna jest gotowa do przyjęcia pacjentów i oferuje kompleksową opiekę w dziedzinie neurologii, w tym badania diagnostyczne oraz leczenie schorzeń neurologicznych. Nasza wyspecjalizowana kadra lekarska i personel medyczny, działając w sposób profesjonalny zapewniają pacjentom jak najlepszą opiekę.

Leave a reply